AVNET HAKKINDA

AVNET, avukat ve hukuk bürolarına özel web tasarım hizmetleri sunarak dijital dönüşümde lider olmayı hedefler. Hızlı, kullanıcı dostu ve fonksiyonel web siteleri ile müşterilerimizin işlerini kolaylaştırır ve markalarını güçlendiririz.

Bizimle çalışan her bir müşterimiz için fark yaratmayı amaçlıyoruz. 2010 yılında kurulduğumuzdan beri, avukatlar ve hukuk büroları için en iyi web tasarım çözümlerini sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Profesyonel ekibimiz sadece web tasarım değil, aynı zamanda SEO, dijital pazarlama ve içerik yönetimi konularında da uzmandır. Size bir adım önde olmanızı sağlayacak tüm araçları sunuyoruz ve "işe yarar" dijital hizmetler sunuyoruz.Dijital Görünürlüğünüzü Artırın​

AVNET ile dijital mecralarda görünümüzü artırabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm alanlarda profesyonel destek sunuyoruz. Web Tasarım , Sosyal Medya Yönetimi , Google seo optimizasyonu gibi hizmetlerimiz ile kurumsal kimliğinizi dijital dünyada görünür kılabilir, açık kaynaklardan avukat & hukuk bürosu arayan müvekkil adaylarına kendinizi gösterebilirsiniz.

Google Uyumlu Tasarım

Web sitenizin google optimizasyonu kusursuz olarak işlenir. Uzman olduğunuz alanlardaki arama hacimleri analiz edilerek, doğru içerikler ile Reklamsız , doğal aramalarda yer alarak yeni müvekkil kazanırsınız.

Yapay Zeka Teknolojisi

Demo adreslerden beğendiğiniz konsepti sizin için özelleştirerek , benzersiz alanlar oluşturuyoruz. Yapay zeka destekli içerikler ile web site içerğinizi özenle hazırlıyoruz.

Sosyal Medya Entegrasyonu

Web sitelerinizin yanında Sosyal mecralarda yer alan kurumsal kimlik ve içeriklerinizi de destekliyoruz. Dijital dünyadan görünür olmak için sosyal medya entregli hizmetler sunuyoruz.